Szanowny czytelniku
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Uroczyście otwarto ośrodek zdrowia w Kozubowie po remoncie, który trwał od września 2017 roku. Przecięcie wstęgi i poświęcenie wyremontowanego ośrodka zorganizowano w poniedziałek, 16 kwietnia.
Całkowity koszt inwestycji – 532 901,24 złotych. Koszty remontu zostały w całości sfinansowane przez Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Pińczowie. Prace remontowe obejmowały generalny remont wraz z przebudową oraz rozbudową obiektu by spełnione były wymagania dostępności dla osób niepełnosprawnych. W zakres remontu wchodziły prace budowlane, termomodernizacyjne, wymiana wszystkich instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o. oraz elektrycznych i teleinformatycznych, wymiana solarki okiennej i drzwiowej, nowoczesna kotłownia. W ramach remontu ośrodek zostanie doposażony w nowy sprzęt medyczny.
W uroczystości otwarcia ośrodka po remoncie udział wzięli między innymi: burmistrz Pińczowa Włodzimierz Badurak, zastępca burmistrza Marek Zatorski, przewodniczący Rady Miejskiej Jan Radkiewicz, dyrektor Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie Marcin Wojniak, radni Rady Miejskiej w Pińczowie oraz przedstawiciele służby zdrowia z Gminy Pińczów. Nowy budynek poświęcił i odmówił krótką modlitwę proboszcz parafii w Młodzawach ksiądz Jan Tokarczyk.
Lekarz Czesława Rogala w dniach od 08 czerwca do 19 czerwca 2026 nie będzie przyjmować.
Lekarz Karolina Belska w dniu 18 czerwca 2026 nie będzie przyjmować.
Lekarz Oksana Shevchuk w dniach od 09 czerwca do 19 czerwca 2026 nie bedzie przyjmować.
Lekarz Liliia Vatazhok w dniach od 10 czerwca do 23 czerwca nie bedzie przyjmować.
Lekarz Daria Ivantsiv w dniu 23 czerwiec 2026 nie będzie przyjmować.